Yüz Yüze Sınavlar

Test Psikometrisine Uygun Sınavlar Uygulayın

Oluştur

Bilimsel endeksleri çıkarılmış sorularla her sınıf düzeyine uygun sınavlar oluşturun, baskısını yapıp gönderelim, güvenle uygulayın.

Katıl

Geniş katılımlı periyodik sınavlarımıza katılın, öğrencilerinizin ülke geneli içindeki yerini geçerli ve güvenilir sınavlarla test edin.

Değerlendir

Kurum içi ve genel katılımlı sınavlarla ilgili tüm raporlara kolayca ulaşın, detaylı karşılaştırma verileriyle sağlıklı analizler yapın.

Kurum İçi Sınav Oluşturun

Madde analizi yapılmış, güçlük ve ayırt edicilik endeksleri çıkarılmış, çeldirici etkinliği verilmiş sorularla geçerli ve güvenilir sınavlar hazırlayın.

Sınavların, her sınıf düzeyinde derslere (alt testlere) göre zorluk ortalamasını anında görün, gözetilmesi gereken zorluk düzeyine uygun olmasını sağlayın.

2'den 8. sınıfa kadar her sınıf düzeyinde en uygun "Kazanım Ölçme" sınavları ile en isabetli LGS denemeleri oluşturabileceğiniz benzersiz bir olanaktan yararlanın.

Periyodik Sınavlarımıza Katılın

8. sınıflarda "%100 LGS", alt sınıflarda ise her bir sınıfın kendi müfredatı kapsamında "%100 LGS hazır bulunuşluk" ölçütlerine uygun genel katılımlı sınavlarımızı kurumunuzda uygulayın.

Test psikometrisine uygun sınavlarla öğrencilerinizin durumunu nesnel biçimde ölçün, sağlıklı verilerle değerlendirme yapın.

Öğrencilerinizin ülke geneli içindeki yerini görün, %5'lik dilime girebilecek potansiyele sahip öğrencilerinizi belirleyerek motive edin.

Detaylı Değerlendirme Yapın

Dinamik, kolay kullanımlı ölçme ve değerlendirme sistemimizle ihtiyacınız olan tüm raporları kolayca alın.

Kurum içi sınavlarda her bir öğrencinizin performansını, ilerleme durumunu, eksik kazanımlarını detaylı karnelerle takip edin.

Bilimsel ölçütlere ve pedagojik temele dayalı sınavlarla sağlıklı karşılaştırma verilerine ulaşın, her bir branşta durumunuzu görün, isabetli yönlendirme yapın.

Platform özelliklerini ve içerik kalitesini keşfedin

Ücretsiz Dene