Hakkımızda

Eğitim ürünlerinin, kalite gereksinimi en çok olan bir alanında sabırla, özveriyle çalışan; öğrencileri rakam büyütme aracı olarak görmeyen bir ekibiz.

Nitelikli sınavlar hazırlamak, sağlıklı bir değerlendirme yapmak, öğrencilerin yetersiz kaldığı kazanımları belirleyip gidermede öğretmenlerimize yol gösterecek kapsamlı analizler sunmak bu işteki önceliğimizdir.

Motivasyon kaynağımız, hatırı sayılır yayıncılık deneyimimizle hizmet verdiğimiz yüzlerce kurumun güvenle markamızı tercih etmesidir.

İnovasyona inanıyor, bu nedenle İstanbul Teknik Üniversitesi - Arı bünyesinde 2015`ten bugüne sıkı bir çalışma yürütüyoruz.

Şimdiye kadar ülkemizin seçkin özel okullarına `Bursluluk Sınavı`, `Kazanım Değerlendirme`, `Online Sınav Kayıt İşlemleri` ve `Kapsamlı Ölçme Değerlendirme` hizmetleri veriyorduk.

2020`de içerik ve uygulamalarımızı tüm okul, öğretmen ve öğrencilerimizin kullanımına açtık. İleri teknoloji olanaklarından yararlanarak geliştirdiğimiz platformumuz, değişen koşulların yol açtığı yeni gereksinimleri en iyi şekilde karşılayacak niteliktedir.

İçerik geliştirmede pedagojiye, niteliğe, kaliteye ne ölçüde önem verdiğimizi bizimle uzun süredir çalışan okullara, öğretmenlere sormalısınız.

Açık ve anlaşılır bir dile, pedagojik uygunluğa ve akademik yeterliliğe sahip, titizlikle inşa ettiğimiz kaliteli içeriklerimiz var. Bu içeriklere, ülkemizin seçkin yayınevlerinin özenle hazırlanmış ürünlerini de ekleyerek içeriklerimizin kalitesini daha da artırmaya çalışıyoruz.

Değişen koşulların temel gereksinimlerini bütüncül bir biçimde karşılayabilen bir platformuz. Bir okulun, kursun ya da öğretmenin uzaktan eğitim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için, online soru havuzumuzun yanı sıra ekonomik canlı ders ve bilgi paylaşımı çözümleri de geliştirdik. Kullanımı oldukça kolay bir ders takvimi üzerinden ücretsiz video konferanslara bağlanmayı sağlayan ve sınıf içi bilgi paylaşımını olanaklı kılan araçlar hazırlayarak kullanıma açtık.

Edroof platformu, kaliteyi, niteliği, çabayı önemseyen; uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerini işin odağında tutan, çocukları hazır video paketlerine yönlendirerek öğretmenlerinin yükünü, sorumluluğunu azaltmak yerine onları daha çok çalışmaya, daha çok sorumluluk almaya yönelten kurumların tercih edebileceği araçlar sunmaktadır.

Bu platformu kullanmayı tercih eden öğretmen, peşinen şunu kabul etmiştir: Ne öğretecek ve ölçeceksem bunu kendim yapmalıyım. Hazıra, kolaya, denetlenemeyen ve ölçülemeyene öğrencilerimi yöneltmeyeceğim. Çok çalışacak, yorulacak ama öğrencilerimin gelişimini tüm süreç boyunca bütüncül bir biçimde takip edecek ve eksiklerini gidermeye çalışacağım. İşte Edroof bu düşünceyle haraket eden öğretmenlerimize tam olarak bu olanağı sunmaktadır.

Tüm okullarımızın güvenle kullanabileceği temel eğitim teknolojileri geliştirirken en işlevsel ve yararlı olana odaklanmakta ve bu yönde güzel işler çıkarmaktayız. Yaptığımız çalışmalar, interaktif alanda hatırı sayılır bir düzeye ulaşmış olsa da daha iyisini geliştirmeye dönük çabamız sürmektedir.

Yakında, uluslararası alanda tüm öğretmen ve öğrencilerin yararlanacağı, girdiği her kurumda önemli etki yaratacak bir diğer uygulamamızın hizmete sunulduğu müjdesini vereceğiz.

Sağlıklı ve başarılı bir öğretim yılı geçirmenizi diler, bizimle çalışan seçkin kurumlar arasında sizleri de görmek isteriz.

Edroof Ekibi